Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most

Zůstaňte s námi po škole aneb Rozvoj kompetencí žáků v Ústeckém a Karlovarském kraji

Číslo projektu: CZ.02.3.61/0.0/16_012/0000615
Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání
Výzva číslo: 02_16_012 pro Gramotnosti v prioritní ose 3 OP
Doba realizace: 01. 02. 2017 - 31. 01. 2020 (36 měsíců)
Projekt je zaměřen na cílenou podporu žáků s cílových skupin v oblasti extrakulikulárních aktivit v prostředí dvou středních a 12 základních škol v Ústeckém a Karlovarském kraji. Na všech školách se vzdělávají a budou tedy zapojeni žáci ze socio - ekonomicky znevýhodněného a kulturně odlišníého prostředí, kteří budou mít na výběr ze šesti klíčových aktivit.
Naše škola je partnerem tohoto projektu v rámci kterého otevřeme: Dva Kluby silných - Buď on-line a Kroužek fyzické a psychické zdatnosti "Zamakáme a užijeme si to"

 

Dne 22.11. 2018 proběhlo již druhé setkání s YouTubery v chomutovském kině Svět. Na žáky zde čekala stanoviště, ve kterých mohli vyzkoušet své herní umění, ale také setkání právě s YouTubery, na které se všichni těšili. Součástí samozřejmě byla přehlídka soutěžních videí, která si můžete prohládnout v následujícím odkazu a nezapomeňte hlasovat pro naši školu.

 

http://www.esoz.cz/hlasovani-o-nejzajimavejsi-video-2018/

 

 

 

 

26. 6. 2018 se uskutečnilo druhé setkání sportovců z kroužku fyzické a psychické zdatnosti, tentokrát na Kamencovém jezeře v Chomutově. Soutěžilo se na šlapadlech, koloběžkách, paddleboardu a v jiných vodních hrátkách .

 

Dne 27. 6. 2017 se v rámci projektu: " Zůstaňte s námi po škole!" uskutečnilo setkání žáků z kroužku Fyzické a psychické zdatnosti a Buď online v Chomutově, kde jsme poměřili své síly s ostatními školami. Mohli jsme si vyzkoušet střelbu vzduchovkou, orientační běh, hlavolamy, hod na cíl, obratnost na chůdách a rychlost v opičí dráze, koordinaci, hod na cíl....Byl to krásný den a naše škola vybojovala úžasné 2. místo! 

Poděkování a gratulace patří Ivetě Gabčové, Gábině Čarné, Dominiku Gabčovi, Sáře a Káje Horváthové, Nikole Bilé, Dianě Sendreiové, Sarah Loudové, Dominice Gabčové, Ireně Pokutové a Dominice Gabčové.

 

TwitterG+LinkedInDiggDiggDigg
Sdílet:  Add to Facebook
kodowanie html5 css, projektowanie stron internetowych , PSD2HTML, PSD HTML, proste strony www, cięcie PSD, tworzenie stron,