Minimalizace šikany

„Minimalizace šikany – DVPP“ – Prevence rizikového chování v Ústeckém kraji v roce 2012: podpořeno částkou 70 584,- Kč. DVPP zaměřené na vzdělání podstatné části pedagogického týmu v oblasti prevence a řešení šikany. Pedagogové si prohloubí teoretické znalosti v oblasti prevence a řešení šikany a naučí se je praktikovat přímo v práci se třídou, skupinou. Naučí se první pomoc při počátečních stádiích šikany a vyšetřit skutečnou podstatu toho, co se stalo. Seznámí se s institucemi psychosociální sítě, které mohou pomoci při řešení šikany. Projekt je realizován formou prezenčního vícemodulového vzdělávání (akreditovaný program DVPP, cyklus seminářů Minimalizace šikany), které je zajištěno dodavatelsky firmou AISIS,o.s. Kladno.

Zpět na aktivní projekty