Podaná ruka

Základní škola a Mateřská škola Litvínov-Janov, se stala jedním z partnerů projektu „Podaná ruka“, který je určen žákům a pedagogům základních škol a také dětem a vychovatelům dětských domovů v regionu.
Tento projekt je zaměřen na zkvalitnění vzdělávacích podmínek a zvyšování příležitosti pro vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami. Činnost tohoto projektu byla započata v lednu 2009 a potrvá do června roku 2011.

V období ledna až června 2009 jsme pomocí projektových aktivit vybudovali dvě nová počítačová stanoviště, čímž jsme částečně „omladili“ počítačovou učebnu školy pro žáky s lehkým mentálním postižením.

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR

Zahájení projektu: 1.1.2009
  Ukončení projektu: 31.7.2011 (31 měsíců)
  Nositel projektu:  GENESIA o.s.

Zpět na ukončené projekty