Živočichové kolem nás

„Živočichové kolem nás. ETOLOGIE = nauka o chování živočichů“ Volný čas 2012 Ústecký kraj: podpořeno částkou 30 000,- Kč. Cílem projektu je překonat sociální bariéru, působit jako prevence. Prostředkem k tomu je hlubší porozumění chování živočichů zejména vrozených a naučených vzorců chování a tak lépe pochopit i chování lidí ve společnosti. Pozorování živočichů, jejich vlastností, chování i vazeb uvnitř skupiny napovídá dětem, jak se chovat ve škole i ve společnosti. Spolupracujícími institucemi jsou ZOO Praha a ZOO Ústí nad Labem. Výstupem projektu bude reprezentativní výstava prací žáků – účastníků projektu na Krajském úřadě Ústeckého kraje.

Zpět na aktivní projekty