Školní rok 2015 / 2016

Zahájení školníh roku

Listopad ve školní družině

Červen ve školní družině

Co se dělo v květnu? A co nás čeká v červnu?

Společná skce ŠD a ŠK

II. pololetí ve školní družině

I. pololetí ve školní družině

Provoz Zájmových kroužků:

Pondělí:  Výtvarný kroužek
Úterý:    Florbal v ŠK
          Šikulové

Středa:   Keramika
          Sportovní hry - chlapci
Čtvrtek:  Sbor
Pátek:    Tanec - děvčata

Vedoucí ŠD:

Dita Kovaříková

Provoz:

Ráno od 6h do 9h., v odpoledních hodinách začíná činnost po vyučování a konec je v 16h.

Poplatek:

50,-Kč./měsíc.

Ve školní družině jsou k dispozici dvě oddělení.

Během školního roku se děti mohou zúčastnit několika výjezdů podle předem naplánovaného plánu. Cca 10x do roka. Svou činnost organizuje ŠD také pro žáky nedružinové, případně společně s rodiči nebo ve spolupráci s MŠ. při ZŠ.

Naše kroužky

Pondělí 14.00 – 15.00   Sportovní kroužek
  Úterý   14.00 – 15.00   Taneční kroužek
  Středa  14.00 – 15.00   Počítače
  Čtvrtek 14.00 – 15.00   Šikulové
  Pátek   14.00 – 15.00   Výtvarný kroužek

Tel.: 732 285 354

Jednotlivé kroužky se mohou průběžně měnit v závislosti na počtu žáků a také podle jejich potřeb.

V rámci školní družiny jsou pořádány také výlety i mimo město Litvínov. Žáci tak mají možnost poznávat i okolní města a jejich kultury.

Snažíme se našim žákům poskytnout co nejvíce informací  o památkách a dominantách v okolí Mostecka a to nejen formou knížek, ale zejména formou projektového vyučování. Během projektových dnů, stejně tak i v rámci školní družiny se žáci účastní pravidelných výletů a prezentací na různá témata.