Junioraktiv

Vzdělávací programy a rozvojové aktivity pro pedagogické pracovníky a následně též pro děti a žáky naší školy.
Kurzy jsou zaměřeny na rozvoj uživatelských znalostí obsluhy PC
V rámci projektu budou též vytvářeny podmínky pro stálý přístup žáků k PC a na internet prostřednictvím nově zřízených či částečně dovybavených stávajících PC pracovišť.
Pro zdravotně handicapované žáky budou zakoupeny speciální výukové pomůcky, které i jim umožní práci s výpočetní technikou.

Junioraktiv1Junioraktiv3

Projekt Junioraktiv je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

Bližší informace týkající se projektu JUNIORAKTIV lze najít na webových stránkách Občanského sdružení Genesia www.genesia.wm.cz.

V červnu se uskutečnil bezplatný pobyt 37 žáků v Příchovcích u Tanvaldu. Cílem pobytu bylo osvojení si klíčových dovedností, rozvoj komunikativních dovedností, poznávání přírody a upevňování mezilidských vztahů. Děti navštívily lanové centrum v Harrachově, kde se učily vzájemné důvěře a spolupráci, prošly exkurzemi ve sklárnách a korálkárně v Jablonci nad Nisou, v Bozkovských jeskyních a vystoupily na rozhlednu Štěpánku. Také soutěžily v bowlingu, minigolfu a bingu. Na programu byla i sportovní činnost – stolní tenis, fotbal, volejbal, plavání. Při celodenním výletu do Babylonu v Liberci jsme navštívili lunapark, aquapark a nové zábavně naučné centrum IQ park. V rámci projektu se uskuteční ještě dva pobyty pro žáky naší školy.

Zpět na ukončené projekty